Posljednji su na led gradskog klizališta na Bledu isklizali hokejaši uzrasta do 15 godine odnosno rođeni 1998. godine i mlađi. Od 8. do 10. travnja sedam je momčadi iz Slovenije, Hrvatske, Ukrajine i Mađarske odmjerilo snage po sustavu svaki sa svakim. Mladost je u šest

...
07
Mar

"DOPING NIJE HOKEJ" U-12 od 9.-11.03.2012

Raspored utakmica za turnir U-12 "DOPING NIJE HOKEJ" koji se održava od 09.-11.03. 2012. na Zagrebačkom Velesajmu.

Na turniru sudjeluju svi mlađi kadeti 1 te dvojica koju pozove trener iz mlađih kadeta 2. Sve ostale obavijesti dati će trener Alan Franjković.

...
25
Nov

"Dvojka" i dalje maksimalno

Druga momčad mlađih kadeta nastavlja s pobjedama u skupini B prvenstva Hrvatske. U dvoboju protiv Medveščaka, "mamutići" su sa 6:2 osvojili nova tri boda i zadržali se na prvom mjestu. Odlučujuća je bila druga trećina u kojoj je Mladost s četiri pogotka

...
13
Jan

"Dvojka" ostala treća

Druga momčad kadeta završila je s natjecanjem u prvenstvu Hrvatske. U posljednjem, četvrtom krugu prvenstva, "mamuti" su u prvom susretu izgubili od Zagreba s 2:0. "Veprovi" su jedan pogodak postigli na početku, a drugi na kraju susreta te još jednom potvrdili svoje prvo