08
Nov

Vatromet u "ledenoj"

. Posted in Novosti

Mlađi kadeti su u šestom kolu prvenstva Slovenije dočekali momčad Jesenica. Mali "železari" su započeli susret po očekivanju. Za manje od pet minuta vodili su s 3:0. Mladostaši su do kraja trećine uspjeli smanjiti rezultat na 2:4. Na početku druge trećine "mamuti" s dva uzastopna pogotka dolaze do izjednačenja. Desetak minuta na semaforu stoji neodlučen rezultat, a potom Jeseničani u završnici trećine vraćaju razliku na dva gola. Posljednjih petnaest minuta obje su momčadi započele sa po dva pogotka i tek tada gosti slamaju otpor Mladosti postigavši četiri zgoditka za redom. Do kraja susreta obje su momčadi po jednom zatresle protivničku mrežu za konačnih 13:7 za goste.

Mladost - Jesenice 7:13 (2:4, 2:2, 3:7)