Jan

Glatko do bodova

. Posted in Novosti

(članak i slika u potpunosti su preuzeti sa Hrvatskog hokejaškog portala. Autor teksta: Drax)

Hokejaši Mladosti su u 15. kolu IHL-a, svladali Vojvodinu s 5:0 čime su izbili na sedmo mjesto na ljestvici. Zagrepčani su imali više od igre tijekom prvih dvadeset minuta no do vodstva su stigli tek u završnici trećine. Gosti su u nastavku susreta tražili izjednačenje, a neizvjesnost je potrajala sve do sredine druge trećine. "Mamuti" su u drugom dijelu trećine čak triput zatresli protivničku mrežu čime su osigurali mirnu posljednju trećinu. Novosađanima je u trećem dijelu susreta preostalo samo pokušati ublažiti poraz. Međutim, mladostaši nisu dopustili nijednom paku da završi put u njihovoj mreži. U samoj završnici dvoboja, domaći postavljaju konačni rezultat koji pokazuje kako bi Mladost mogla izgledati kad bi gostovanja shvatila jednako ozbiljno kao i domaće susrete.

Mladost - Vojvodina 5:0 (1:0, 3:0, 1:0)