Nov

Na kraju se novci broje

. Posted in Novosti

Napisao/la Aleksandar. Članak je u cijelosti preuzet sa portala HRVATSKI HOKEJAŠKI PORTAL

Odgođena utakmica s Olimpijom "mamutima" je uskratila mogućnost borbe za prvo mjesto. U međuvremenu ih je preskočila i Slavija koja je u dvije odigrane ostvarila dvije pobjede. Upravo je kod njih Mladost gostovala ove subote pa je utakmica u dvorani Zalog predstavljala pravi derbi ovog kola. Taj je epitet i opravala. Deset minuta prošlo je bez golova, a onda je Slavija s igračem manje došla do vodstva. U preostalom vremenu kazne Mladost dolazi do izjednačenja, a do kraja trećine i preuzima vodstvo. Oba pogotka postigao je Roko Goršić. Početak druge dionice donosi novo izjednačenje, a s još dva gola u ovoj trećini Slavija odlazi na sigurnih 4:2. Zanimljivo, trećinu koju je domaćin dobio s 3:0, gosti su bili puno aktivniji, ali neprecizniji. Omjer šuteva u ovih 15 minuta čak 16:6 za Mladost. Kratak odmor među trećinama "mamuti" su dobro iskoristili. U posljednjih petnaest minuta s četiri gola stižu, dva od njih s igračem manje, prestižu domaćina i pobjeđuju 6:4. Preokret je režirao nezadrživi duo Mladosti Bruno Idžan i Roko Goršić, svaki s dva gola. Mladost tako ostaje za petama vodećem i nastavlja borbu za vrh. U slijedećem kolu ugoščuju Crvenu Zvezdu.

Ljubljana, Dvorana Zalog, 4. studeni 2017
IHL utakmica broj 72, gledatelja 60
Suci: Rakovič, Žuber

HK SLAVIJA JUNIOR U12 - KHL MLADOST U12 4:6 (1:2,3:0,0:4)

Slavija Junior: Kuder, Krušec Urbanc - Bizjak, Bolte, Brunček, Butina, Golob, N.Gostiša, T.Gostiša, Janežić, Juhart, Klemenčić, Kvartuh, Petrović, Predalič, Špari Leben, Špendal, Starašinič, Šuštar, Turšič Sečkar, Volaj, Vresk. Trener: Pesjak
Mladost: Stojanović - Buljeta, Šarčević, Goršić, B.Idžan, Marojević - Koren, F.Debeljak, Mandušić, Najdanović, Šimunković - Varga, Tukulj, Zdilar. Trener: Cerovečki