30
Aug

Juniori

on Tuesday, 30 August 2011 09:56. Posted in Selekcije

Prema pravilniku Hrvatskog saveza hokeja na ledu, juniore čine igrači koji u početnoj godini sezone navršavaju 19 (devetnaest) godina i mlađi. Za sezonu 2020/21. to su igrači rođeni 2002/2003 /2004 godine.

Prezime i Ime Dan, mjesec
i godina rođenja
Pozicija
Čeak, Bruno 05.11.2004.  
Kireta, Vitar 02.07.2005.  
Meničanin, Dominik 21.06.2005.  
Ferenčak, Petar 12.12.2003.  
Grgurić, Luka 07.03.2003.  
Janjatović-Lončar, Teo 28.05.2004.  
Polović, Janko 29.09.2004.  
Šimunković, Martin 10.04.2004.  

Treneri; Smerdelj Miro, Novak Mario

08
Aug

Kadeti

on Monday, 08 August 2011 17:48. Posted in Selekcije

Prema pravilniku Hrvatskog saveza hokeja na ledu, kadete čine igrači koji u početnoj godini sezone navršavaju 13 (trinaest) godina i mlađi. Za sezonu 2020/21. to su igrači rođeni 2007./2008.

Prezime i Ime Dan, mjesec
i godina rođenja
Pozicija
Debeljak, Hrvoje 13.01.2009.  
Horvat, Adam 04.06.2009.  
Idžan Matko 12.04.2009.  
Čapo, Ivan 04.09.2008.  
Klašnja, Leon 30.08.2008.  
Krmpotić; Ivan 15.04.2008.  
Lelić Mateo 05.04.2009.  
Marenić, Jan 11.01.2009.  
Marić, Teo 30.01.2009.  
Muftić, Mark 28.04.2009.  
Dubraja, Luka 27.08.2008   
Kišić, Leo 12.06.2008.  
Jutriša, Luka 14.11.2008.  
Sajda, Ivor 18.06.2008.  
 Vršlag Molan, Tin  10.02.2009.  
 Vučetić, Niko  21.01.2009.  
Vujasinović Kosta 18.12.2009.  

Trener: Maks Viktorov, Duško Janjatović

30
Aug

Mlađi juniori

on Tuesday, 30 August 2011 09:55. Posted in Selekcije

Prema pravilniku Hrvatskog saveza hokeja na ledu, mlađe juniore čine igrači koji u početnoj godini sezone navršavaju 17 (sedamnaest) godina i mlađi. Za sezonu 2022/23. to su igrači rođeni 2006. /2007.

Prezime i Ime Dan, mjesec
i godina rođenja
Pozicija
Basa, Mihael 10.08.2006.  
Biban, Sven 23.11.2007.   
Čapo, Luka 06.04.2006.  
Debeljak, Fran 30.11.2006.  
Jagetić, Luka 28.07.2007.  
Šarčević, Mihael 18.05.2006.  
Tukulj, Erik 06.07.2006.  
Varga, Nikola 29.03.2006.  
Šimunković Bartol 30.09.2007.  

Trener: Mario Novak

07
Aug

Mala škola U-9

on Sunday, 07 August 2011 08:24. Posted in Selekcije

Prema pravilniku Hrvatskog saveza hokeja na ledu, školu hokeja čine igrači koji u početnoj godini sezone navršavaju 7 (sedam) godina. Za sezonu 2022/23. to su igrači rođeni 2014. i mlađi.

Prezime i Ime Dan, mjesec
i godina rođenja
Pozicija
Sviličić Majstorović, Leon 31.01.2014.  GK 
Bobek, Vigo 28.02.2017. F
Božić, Maks 10.01.2014. 
Buha Kitarović, Marko 27.09.2014.  F
Durlen, Val 11.01.2017. F
Ferrari, Leon 01.12.2016. F
Herceg, Franko 22.01.2014. F
Užarević, Maura 04.02.2015.  F
Mihaldinec, Dani 12.11.2015.
Klašnja, Maks 06.03.2015.   F
Kovač Židov, David 17.08.2013. F
Tukulj, Ingo 22.09.2015. 
Kragulj, Maks 18.09.2016.   F
Stolar, Dina 04.06.2017.   F
Stolar, Lara 10.11.2015. 
Smerdelj, Lukas  14.02.2016.
Novak, Noa 05.01.2017.   F
     

Treneri: Ivšac Jurica, Hanžek Lovro

08
Aug

Mlađi kadeti

on Monday, 08 August 2011 16:32. Posted in Selekcije

Prema pravilniku Hrvatskog saveza hokeja na ledu, mlađe kadete čine igrači koji u početnoj godini sezone navršavaju 12 godina. Za sezonu 2022/23. to su igrači rođeni 2010/2011.

Prezime i Ime Dan, mjesec
i godina rođenja
Pozicija
Barušić Karlo 23.01.2010.  
Čeak, Ivan 09.09.2010.  
Beganović, Vid 21.03.2011.   
Duvnjak, Jakov 05.09.2010.  
Hrvoj, Sebastian 01.09.2010.   
Kitarović Buha, Maja 13.02.2011.  
Tironi, Teo 21.01.2011.  
Ivaci, Jan 03.09.2010.  
Kajinić, Petar 22.02.2010.  
Klašnja, Vito 30.01.2010.  
Koprivnjak, Lukas 17.01.2010.  
Mihaldinec, Maks 10.12.2011.  
Pusić, Tin 25.03.2010.  
Šamarinec, Mihael 06.07.2010.  
Šuler, Juraj 10.02.2010.  
Varat, Lukas 29.03.2010.  

Treneri: Maks Viktorov, Duško Janjatović, 

RBA

 

limes plus gray