30
Aug

Juniori

on Tuesday, 30 August 2011 09:56. Posted in Selekcije

Prema pravilniku Hrvatskog saveza hokeja na ledu, juniore čine igrači koji u početnoj godini sezone navršavaju 19 (devetnaest) godina i mlađi. Za sezonu 2023/24. to su igrači rođeni 2004/2005 /2006 godine.

Prezime i Ime Dan, mjesec
i godina rođenja
Pozicija
Basa, Mihael 10.08.2006.  
Debeljak, Fran 30.11.2006.  
Kireta, Vitar 02.07.2005.  
Jagetić, Luka 28.07.2007.  
Mandušić Marko 13.4.2007.  
Marojević Patrik 13.07.2007.  
Meničanin, Dominik 21.06.2005.  
Najdanović Josip 22.12.2006.  
Šarčević, Mihael 18.05.2006.  
Tukulj, Erik 06.07.2006.  
Varga, Nikola 29.03.2006.  

Treneri; Smerdelj Miro, 

08
Aug

Kadeti

on Monday, 08 August 2011 17:48. Posted in Selekcije

Prema pravilniku Hrvatskog saveza hokeja na ledu, kadete čine igrači koji u početnoj godini sezone navršavaju 13 (trinaest) godina i mlađi. Za sezonu 2023/24. to su igrači rođeni 2009./2010.

Prezime i Ime Dan, mjesec
i godina rođenja
Pozicija
Čeak, Ivan 09.09.2010.  
Duvnjak, Jakov 05.09.2010.  
Hrvoj, Sebastian 01.09.2010.   
Ivaci, Jan 03.09.2010.  
Kajinić, Petar 22.02.2010.  
Klašnja, Vito 30.01.2010.  
Filipčić, Noa 31.03.2011.  
Kitarović Buha, Maja 13.02.2011.  
Tironi, Teo 21.01.2011.  
Mihaldinec, Maks 10.12.2011.  
Resnik, Pavle 28.01.2011.  
Ogorelec, Gabriel 23.11.2011.  
Koprivnjak, Lukas 17.01.2010.  
Pusić, Tin 25.03.2010.  
Šamarinec, Mihael 06.07.2010.  
Šuler, Juraj 10.02.2010.  
Varat, Lukas 29.03.2010.  

Trener: Luka Vukoja

30
Aug

Mlađi juniori

on Tuesday, 30 August 2011 09:55. Posted in Selekcije

Prema pravilniku Hrvatskog saveza hokeja na ledu, mlađe juniore čine igrači koji u početnoj godini sezone navršavaju 17 (sedamnaest) godina i mlađi. Za sezonu 2023/24. to su igrači rođeni 2007. /2008.

Prezime i Ime Dan, mjesec
i godina rođenja
Pozicija
Dubraja, Luka 27.08.2008   
Čapo, Ivan 04.09.2008.  
Jutriša, Luka 14.11.2008.  
Babić, Leo 15.12.2009.  
Debeljak, Hrvoje 13.01.2009.  
Balaško, Borna 09.09.2009.  
Horvat, Adam 04.06.2009.  
Krmpotić Matejo Ivan 15.4.2008.  
Marić, Teo 30.01.2009.  
Vršlag Molan, Tin 10.02.2009.  
Vučetić, Niko  21.01.2009.  
Klašnja, Leon 30.08.2008.  
Vujasinović Kosta 18.12.2009.  
Kišić, Leo 12.06.2008.  
Sajda, Ivor 18.06.2008.  

Trener: Luka Vukoja

07
Aug

Mala škola U-9

on Sunday, 07 August 2011 08:24. Posted in Selekcije

Prema pravilniku Hrvatskog saveza hokeja na ledu, školu hokeja čine igrači koji u početnoj godini sezone navršavaju 7 (sedam) godina. Za sezonu 2023/24. to su igrači rođeni 2015. i mlađi.

Prezime i Ime Dan, mjesec
i godina rođenja
Pozicija
Bobek, Vigo 28.02.2017. F
Durlen, Val 11.01.2017. F
Kragulj, Maks 18.09.2016.   F
Stolar, Dina 04.06.2017.   F
Smerdelj, Lukas  14.02.2016.
Novak, Noa 05.01.2017.   F
Vidmar, Viktor 07.04.2017. 
Vrankovečki, Lukas 28.04.2017.  
Bišćan, Filip 16.11.2017.  
Plavčić, Niko 11.07.2020.  
Drešar, Fran 18.02.2020.  
Kragulj, Mika    

Treneri: Ivšac Jurica

08
Aug

Mlađi kadeti

on Monday, 08 August 2011 16:32. Posted in Selekcije

Prema pravilniku Hrvatskog saveza hokeja na ledu, mlađe kadete čine igrači koji u početnoj godini sezone navršavaju 12 godina. Za sezonu 2022/23. to su igrači rođeni 2010/2011.

Prezime i Ime Dan, mjesec
i godina rođenja
Pozicija
Čeak, Robert 08.09.2012.   
Koci, Mihael 11.7.2012.  
Novak, Mia 05.05.2012.   
Šinko, Nik 30.05.2012.   
Večej Dodolović, Nika 11.08.2012.  
Zimić, Vito 29.08.2012.  
 Bobek, Sven 31.12.2013.   
Kovač Židov David 17.08.2013.  
Tironi, Toni 20.10.2013.  
Pavlović, Maks 01.06.2013.  
 Belković, Ezra Peter 22.12.2013.   

Treneri: Duško Janjatović, 

RBA

 

limes plus gray