30
Aug

Juniori

. Posted in Selekcije

Prema pravilniku Hrvatskog saveza hokeja na ledu, juniore čine igrači koji u početnoj godini sezone navršavaju 19 (devetnaest) godina i mlađi. Za sezonu 2023/24. to su igrači rođeni 2004/2005 /2006 godine.

Prezime i Ime Dan, mjesec
i godina rođenja
Pozicija
Basa, Mihael 10.08.2006.  
Debeljak, Fran 30.11.2006.  
Kireta, Vitar 02.07.2005.  
Jagetić, Luka 28.07.2007.  
Mandušić Marko 13.4.2007.  
Marojević Patrik 13.07.2007.  
Meničanin, Dominik 21.06.2005.  
Najdanović Josip 22.12.2006.  
Šarčević, Mihael 18.05.2006.  
Tukulj, Erik 06.07.2006.  
Varga, Nikola 29.03.2006.  

Treneri; Smerdelj Miro, 

RBA

 

limes plus gray