07
Aug

Velika škola

. Posted in Selekcije

 

Prema pravilniku Hrvatskog saveza hokeja na ledu, školu hokeja čine igrači koji u početnoj godini sezone navršavaju 10 (deset) godina. Za sezonu 2022/23. to su igrači rođeni 2012. i 2013.

Prezime i Ime Dan, mjesec
i godina rođenja
Pozicija
Koci, Mihael 11.7.2012.  F
Zimić, Vito 29.8.2012.
Sesar, Tomislav 23.2.2013.
Biban, Kris 18.05.2012. 
Dejanović, Lav 19.01.2012.
Pavlović, Maks 01.06.2013.
Simonelli, Leo 10.07.2012.
Šinko, Nik 30.05.2012. 
Vidaković, Mateo 07.05.2012. 
Čeak, Robert 08.09.2012.  GK 

Treneri: Duško Janjatović, 

RBA

 

limes plus gray